NOI ITALIA partnerem Viet Golf Tour

Jsme velmi potěšeni, že jsme navázali spolupráci s firmou NOI ITALIA, která se specializuje na kvalitní italské produkty a nyní je hlavním partnerem Viet Golf Tour 2022.

NOI znamená italsky “MY” a za “MY” se skrývá Diego Della Pietra a Gimmi Manganello. Noi Italia se specializuje jen na to nejlepší, co Itálie nabízí a vnímají to jako nejdůležitější rozhodnutí vůbec. Zásadní bylo také setkání s Riccardo Lucque, který má dnes restaurace Aromi a La Finestru a síť bister La Bottega. Potkali se den před otevřením jeho první restaurace, a protože i Riccardo nedá na kvalitu dopustit, Noi Italia se stala jeho téměř výhradním dodavatelem surovin z Itálie. V roce 2007 se stal šéfkuchařem Alegry michelinský kuchař Andrea Accordi, jehož požadavky na kvalitu byly někdy až nesplnitelné, ale právě díky němu se Noi Italia posunula zase o dost dál a přidali jsme spoustu nových dodavatelů. Tehdy jsem se stali hlavním dodavatelem italských surovin pro Four Seasons.

V roce 2011 Diego přijal nabídku Riccarda Lucqueho, aby mu pomohl otevřít jeho první La Bottegu di Finestru. Po ní následovaly další čtyři, a u otevření každé z nich stál Diego a následně se stal ambasadorem kvality a chuti pro všechny produkty v La Collezione. Díky Riccardovi objevil části Itálie, do kterých by jinak nezabloudil, třeba jeho rodné Marche, které je plné zajímavých výrobců a farmářů. Mezitím se, ale z Noi Italia stala stabilně rostoucí firma s velkým potenciálem, která si žádá plnou pozornost a nasazení obou majitelů a proto se Diego i Gimmi od roku 2018 opět naplno věnují rozvoji, hledání nových dodavatelů i produktů a dalšímu zlepšování služeb pro své klienty.

Navštivte jejich sklad v Letňanech a ochutnejte pravou autentickou Itálii.

www.noi-italia.cz

VIVIGO APP

Viet Golf Platform

Golfová aplikace určená pro členy Viet Golf Clubu, která umožňuje registraci na turnaje v rámci Viet Golf Tour a na další jiné turnaje.