NOI ITALIA partnerem Viet Golf Tour

Jsme velmi potěšeni, že jsme navázali spolupráci s firmou NOI ITALIA, která se specializuje na kvalitní italské produkty a nyní je hlavním partnerem Viet Golf Tour 2022.

NOI znamená italsky “MY” a za “MY” se skrývá Diego Della Pietra a Gimmi Manganello. Noi Italia se specializuje jen na to nejlepší, co Itálie nabízí a vnímají to jako nejdůležitější rozhodnutí vůbec. Zásadní bylo také setkání s Riccardo Lucque, který má dnes restaurace Aromi a La Finestru a síť bister La Bottega. Potkali se den před otevřením jeho první restaurace, a protože i Riccardo nedá na kvalitu dopustit, Noi Italia se stala jeho téměř výhradním dodavatelem surovin z Itálie. V roce 2007 se stal šéfkuchařem Alegry michelinský kuchař Andrea Accordi, jehož požadavky na kvalitu byly někdy až nesplnitelné, ale právě díky němu se Noi Italia posunula zase o dost dál a přidali jsme spoustu nových dodavatelů. Tehdy jsem se stali hlavním dodavatelem italských surovin pro Four Seasons.

V roce 2011 Diego přijal nabídku Riccarda Lucqueho, aby mu pomohl otevřít jeho první La Bottegu di Finestru. Po ní následovaly další čtyři, a u otevření každé z nich stál Diego a následně se stal ambasadorem kvality a chuti pro všechny produkty v La Collezione. Díky Riccardovi objevil části Itálie, do kterých by jinak nezabloudil, třeba jeho rodné Marche, které je plné zajímavých výrobců a farmářů. Mezitím se, ale z Noi Italia stala stabilně rostoucí firma s velkým potenciálem, která si žádá plnou pozornost a nasazení obou majitelů a proto se Diego i Gimmi od roku 2018 opět naplno věnují rozvoji, hledání nových dodavatelů i produktů a dalšímu zlepšování služeb pro své klienty.

Navštivte jejich sklad v Letňanech a ochutnejte pravou autentickou Itálii.

www.noi-italia.cz

ỨNG DỤNG VIVIGO

Viet Golf Platform

Ứng dụng golf dành cho thành viên của CLB Viet Golf. Ứng dụng này cho phép các thành viên có thể đăng ký tham dự các giải thi đấu của Viet Golf Tour cũng như các giải thi đấu khác.