VINO CIBULKA partnerem Viet Golf Tour 2022

Jsme velmi potěšeni, že na letošní sezónu Viet Golf Tour 2022 jsme navázali spolupráci s VINO CIBULKA, který nám bude dodávat vína během naší golfové toury.

Příběh tohoto rodinného BIO vinařství se začal psát roku 2005. Původně rodina pěstovala jen bylinky a zeleninu pro svůj hotel a restauraci; od malého políčka byl pak k prvnímu vinohradu zdánlivě malý, ovšem zároveň nesnadný a pracný krok. Prvotní úspěchy vína u hostů ale rychle vedly k rozšíření pěstovaných odrůd i vinohradů na současných 16 hektarů.

Od samého začátku se veškerá výroba nese v duchu původního pěstitelství, tedy v organickém režimu potvrzeném i BIO certifikáty. Petr Cibulka, mistr vinař, se považuje za pouhého prostředníka mezi přírodním procesem a zákazníky – nechává kouzlit přírodu s minimálním zásahem do procesu pěstování révy i výroby vína.

Pokud máte zájem degustovat vína, navštivte vskutku kouzelný letohrádek Portz Insel, kde se nyní nachází zrekonstruované prostory vinných sklepů Cibulka. Více informací naleznete na stránkách www.vinocibulka.cz

VIVIGO APP

Viet Golf Platform

Golfová aplikace určená pro členy Viet Golf Clubu, která umožňuje registraci na turnaje v rámci Viet Golf Tour a na další jiné turnaje.