O nás

rEALIZAČNÍ TÝM

Hai Phan

Ředitel soutěže

O golf se začal zajímat již během studií Finance a účetnictví na VŠE. Ihned po škole sbíral zkušenosti v zahraničí v dalších oborech jako Asset management – Middle East, Business and Law a Import & Export – Asia.

Golf se stal během let nejenom zábavou, ale i zdrojem přínosných zkušeností do profesního života, které se snaží dále předávat jako vedoucí Dětské akademie Viet Golf Club. Jako člen Výkonného výboru Viet Golf Club od roku 2021 stál u zrodu celé Viet Golf Tour. V současné chvíli je řetitelem soutěže a dohlíží nad plánováním, organizací a realizaci každého turnaje v rámci celé Toury.

Toan Vu

Projektový manažer

Vystudoval bakalářský program Business Administration se zaměřením na marketing a komunikaci a magisterský program Business and Law in International Markets.

V golfu se pohybuje již od svých patnácti let a během studia na vysoké škole nabral zkušenosti v sales v různých golfových obchodech. Má více než pěti leté zkušenosti v event managementu, kde organizoval konference a kongresy.

V tuto chvíli je projektovým manažerem Viet Golf Tour a má na starosti vyhledávání potenciálních partnerů a sponzorů a dohlíží na spolupráci mezi partnery a Tour. Také má na starost tvoření marketingových a PR kampaní a propagace Toury na různých komunikačních kanálech.