Viet Golf Club na 3. místě na 2. LIGA družstev mužů a žen 2022 – 3. kolo a Play-off & Play-out

O víkendu se Viet Golf Club utkal v závěrečných kolech 2. ligy družstev. Po prvních 2 kolech na Karlštejně se VGC umístilo na 1. místě a stále o po třetím kole na Darovanském Dvoře se klub udrželo na 1. místě.

Další den se klub utkal ve hře na jamky proti Golf Club Hořehledy a porazilo je se 4 body z 5ti a dostal se do semifinále, kde se utkalo proti Golf Club Svatý Jan. Bohužel i přes veškeré úsilí, VGC prohrálo proti Golf Club Svatý Jan a nedostalo se do finále. Naši hráči se další den pak utkali v souboji o třetí místo proti Golf Club Beřovice, kde VGC vyhrálo v play-off na 3. jamce a získalo 3. místo a nadále zůstává v 2. lize příští rok.

Jsme velmi pyšní na naše hráče a věříme, že se jim příští rok podaří postoupit do 1. ligy.

VIVIGO APP

Viet Golf Platform

Golfová aplikace určená pro členy Viet Golf Clubu, která umožňuje registraci na turnaje v rámci Viet Golf Tour a na další jiné turnaje.